Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megcsapott a 220V, ötletek?

Megcsapott a 220V, ötletek?

Figyelt kérdés

Tegnap szórakoztam egy bizonyos dologgal, amiben 220V van és a felkapcsoló gomb melett sikerült megérintenem (valószinűleg..) egy forrasztást. Jobb kezem csapta meg, kicsit berándult a kezem lett kis égés volt ahol megérintettem és furcsa érzés volt a szivem körül pár percig kb. Nem rázott sokáig mert ahogy megrázott rögtön megrántódott a kezem, énis ugortam egyet, tegnap történt, pár percel utána óta nincs semmi bajom.


Valami ötlet ezzel kapcsolatban, orvost menynire tanácsoljátok vagy stb?



2015. szept. 13. 14:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy otthoni 230-as hálózati áram egy kis ütéssel olyan embert még soha nem ölt meg akinek a szíve rendben volt.

Akinek ettől a szíve leáll, annak valószínűleg áramütés nélkül is elég hamar leállt volna. A gond ugye megoldódott szóval OFF!


Ha valaki olvassa ezt a választ mert ilyen problémája van, azt tudom javasolni, hogy nyugodjon meg nem lesz baja és 2-3 órán keresztül ne igyon semmit. Ha mégis rosszul érzed magad akkor orvos, ha nagyon rosszul akkor azonnal mentő! - Villanyszerelő

2017. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11.: Nagyon jó villanyszerelő lehetsz. 230V-os hálózat áram ez már elárulja a szaktudásod. Látogass ki kollégám sírjához, aki 25 éves volt, és "csak egy kicsit megcsapott az áram" (pont mint a kérdező, kis égés volt stb.), hazament és már majdnem otthon volt amikor az utcán össze esett, és már nem lehetett rajta segíteni. vérrőg képződés... A szívével semmi baj nem volt, ezt a boncolás is megállapította csak egy aprócska vérrög kelletkezett amelyik rosszhelyre ment. Ma is élne ha hallgatott volna ránk, hogy mentővel vigyék be a kórházba. És ez már kicsit több mint 10 éve volt.
2017. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!