Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől érzek így?

Mitől érzek így?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon félek. Néha csak úhy a semmin elsírom magam, halálfélelmem van, minden apróságból nagy ügyet csinálok, és attól félek, hogy valami komoly bajom van. Ez csak úgy néha rámtör, de olyankor nagyon durván. Társul még mellé heves szívdobogás, hányinger és néha légszomj. Mostanában nagyon rosszul érzem magam a tömegben és a nagy tereken (eddig nem volt ilyen problémám), és néha úgy érzem, mintha külső szemlélőként nézném az életem. Már a kakilás is nehezen megy, olyan, mintha visszatartanám. És konkrétan minden betegség tünetét beképzelem magamnak. Pánikbetegségre és szorongásra gondoltam (pár hete voltam kórházban, vettek vért és azt mondták, hogy semmi belsőszervi elváltozáat nem találtak). Úgy érzem ez a szorongás, mintha pár hete ráment volna a gyomromra. Lehet ez szorongás és pánikbetegség? Ha igen, kihez kéne fordulnom; pszichológushoz vagy pszichiáterhez?

15/L



2015. szept. 20. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami trauma érhetett szerint, valamit még nem tudtál feldolgozni.

És ihen, fordulj szakemberhez.

2015. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szorongás rámehet a gyomorra. Inkább fogyást, hasmenést, étvágytalanságot szokott okozni. Rosszak az idegeid az biztos. Menj el a háziorvosodhoz és mond el a problémáidat.
2015. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fáradékonyabb lettem a mostani időkben, semmi sem érdekel, csak hogy nézhessem a sorozataimat, minden iránt közömbös vagyok, és mintha szomorúbb is lennék😞 Köszönöm az eddigi válaszokat, csütörtökön megyek pszichológushoz😿
2015. szept. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!