Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehetek "gyenge"?

Miért lehetek "gyenge"?

Figyelt kérdés
a problémám az lenne,hogy az utóbbi időben gyengén érzem magam.eddig napi 8-9 órát bicóztam és folytattam a napi rutinomat,de az elmúlt 2 hétben csak 2-3 órát bírok bicózni,több nem megy,az alvásigényem eddig napi 7 óra volt,most pedig több mint 11-t alszom,elmentem orvoshoz vitanimokat írt fel,de nem segített,valami egyéb ötlet,hogy mi lehet velem a baj ?

2015. szept. 21. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Közeleg a tél.

Egyél napi többször keveset, illetve gyümölcsöket is fogyassz, most ősszel úgyis gyümidömping van.

2015. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
napi 5-6 x eszem,főleg gyümölcsöt,jah és éjjel vagyok aktív,átalszom a nappalt
2015. szept. 21. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igyekezz inkább éjszaka aludni, és nappal ébren lenni. De szerintem ha nincs kóros bajod, akkor csak annyi hogy jön a hűvösebb időszak.
2015. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nappal nem szeretek fent lenni,mert a szüleim és a környezetem mindig piszkálnak és nem hagynak békén,ezért éjszaka vagyok fent,mert olyankor nyugtom van
2015. szept. 21. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Okozhatja valami lappangó, egyébként tünetmentes betegség amiből gyógyulni igyekszik a tested, nagyon alacsony vérnyomás, valami miatt mostanában jelentkező alvászavar, pajzsmirigy probléma, de ezeken kívül még egy sor egyéb dolog is. Egy teljes vérkép elemzés nem ártana és nézesd meg a hormonszintedet is. Plusz 4 óra, hirtelen jelentkező, tartósan fennálló alvásigény semmiképp sem normális. Ja és keress egy másik orvost, ha javasolhatom.
2015. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!