Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegyműét? Fájdalmas?...

Anyajegyműét? Fájdalmas? Mennyi ideig tart? Egyéb info?

Figyelt kérdés
nekem elég rossz helyen van a szemérem testen és nagyon félek mi lesz vele!
2010. márc. 14. 10:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem volt egy pont a csipőcsontomnálés nagyon kényelmetlen volt,mert eleve minden nadrág,bugyi,iritálta,ugyhogy elmentem bőrgyógyászhoz megmutattam neki és azt mondta természetesen leveszi. Lézerrel "mütötte"meg. Letakartak a lézer miatt teljesen még a fejemet is,csak az a kis kocka maradt ki ahol az anyajegy volt. Kaptam oda egy érzéstelenitő szurit(nem fájt) és abszolut nem éreztem semmit. Kb. 2 perc volt az egész. Utána kaptam rá egy jó nagy kötést,még 1*2 szer visszakellett mennem,megnézték átkötötték és ennyi. Már a helye sem látszik meg. Ha igy csináltatod nem fáj tuti,ne félj!
2010. márc. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly vágtak ki egyet a mellem alatt. A melltartó merevítője irritálta, így felduzzadt és bepirosodott.

Hagyományos módszerrel műtötték, kaptam előtte egy érzésteleítő injekciót, kb. két perc volt az egész. Egyáltalán nem fájt sem a műtét, sem utána a heg. Egy hét múlva mentem varratszedésre.

Mivel több anyajegyem is van, elég rossz helyen (szeméremtest, nyakon kettő is), ezért már gondoltam rá, hogy egyszer levetetem az összeset. Nem kell félni tőle, rutinbeavatkozás.

2010. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi válaszokat!Biztos nem fog fájni ha nektek sem!kifogják vágni nem lézeresen csinálják !mert el kell küldeni szövettanra!
2010. márc. 14. 11:09
 4/13 anonim válasza:
Első vagyok,nekem is elküldték szövettanra attól ugyanugy lézerrel csinálta a dokinő. Akkora volt az enyém már mint egy borsószem,de nem volt semmi gond. Kitartás semmi gond nem lesz!
2010. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is hagyományosan vágtak ki a hátamról kettöt. Elég nagyok voltak, és elég mélyre is kellett vágjanak. Eleve parázok minden ilyesmitöl, az injekciónál felszisszentem, de amikor hatni kezdett (10-15 mp) már semmit sem éreztem. Pár perc alatt kikerültem a mütöböl. Amint elmúlott az érzéstelenítés, akkor sem fájt, enyhe csípö érzés volt.


Ami kellemetlenül érintett, és csak utólag közölték, hogy kb. 6-8 hónapig kerülni kellett, hogy napsugár direktben érje. Májusban csinálták, és mivel a hátunkon volt (páromnak is levettek kettöt), az egész nyári program el volt szúrva.


Szóval, ha nálad is fennáll ilyesmi, javaslom, hogy inkább szeptember utánra programáltasd magad.

2010. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A szemérem testen van tehát a bikini egyébként is takarja!De ugyse mehettél volna napra h leragasztottad volna?!
2010. márc. 15. 09:23
 7/13 A kérdező kommentje:
És utána rendesen tudtál csinálni mindent??Mert aznap én nem mennék dolgozni,mert gyerekekkel dolgozok és félek hogy nekiszaladnak.Nekik ezt nem lehetne megmagyarázni!És mindig szaladgálnak.Akkor sem lenne gond??Mert hallottam olyat hogy feszakadt a seb mert a gyerek lefejelte,de az állán volt az 1ik ismerősömnek!
2010. márc. 15. 09:26
 8/13 anonim ***** válasza:

Picit kell vigyázni rá, persze, mert mégis csak egy vágott sebről van szó, aminek forradnia kell. Sajnos, már nem emlékszem pontosan, hány napig kellett kerülni a vízzel való közvetlen érintkezést, így segítkeztünk egymásnak a zuhanyzásban.;) Talán amíg a szálakat kiszedték. De ez nem biztos.


Mozgással nem volt gondom, ha olyan mozdulatot végeztem, azonnal éreztem, hogy húzódik, és automatikusan vigyáztam rá. Egyszer picit felszakadt nekem, ami a jobb lapockámon volt, és bizonyos mozdulatoknál megfeszül a bőr, de szerencsére semmi gond nem lett belőle.


De Neked olyan területen van, amit az ember ösztönösen véd, szerintem semmi gondod nem lesz ezzel. A tisztálkodást kell megoldanod valahogy.:) Személyes tapasztalat alapján a vízhatlan/vízálló tapaszokat elfelejtheted.

2010. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja, de igen, próbáltunk úgy napozni, hogy leragasztottuk, de tiszta röhej volt, mert amint a napon picit is izzadni kezdett a bőröm, percek alatt magától leesett. A fellelhető összes fajtát kipróbáltuk, vicces volt, mert egy kisebb táska csak tapaszokkal volt tele, egy zacsiba meg gyűjtöttük a leeső darabokat. Még kellemetlenebb volt, amikor az elején a medencében jött le, és a vízben úszó tapaszt próbáltam befogni valahogyan. Az emberek nem tudhatták, hogy csak árnyékoló szerepe volt.:))


Tiszta tökölés volt az egész, beleuntunk, és úgy döntöttünk, hogy jövőig nem megyünk sehová, maradunk fehérek és kész.:)

2010. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én néha elmentem szoliba ugy hogy leregasztottam,de nem volt vele gond!meg néha a napon is a többi kritikusat!Hát remélem minden okés lesz!köszi a tájékoztatást:)!!
2010. márc. 16. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!