Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinál egy táppénzes...

Mit csinál egy táppénzes ellenőr, azaz beteglátogató? Mit kérdezhet tőlem, ha kijön? Mi történik, ha épp nem vagyok otthon, mert dokinál vagyok? Egyáltalán mikor kell otthon lennem, idegi alapon vagyok beteg, akkor elmehetek otthonról?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ellenőr először a dokidnak szól, hogy ki fog menni.

Én pont így jártam, az idegeimmel voltam kiírva és rámküldték az ellenőröket. Dokim telefonált, hogy legyek otthon aznap, de végül is az ellenőr csak a doktort ellenőrizte, engem nem.

2008. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor anyukám volt táppénzen kapott egy papírt, hogy 10-12 óra közt hagyhatja el az otthonát egyébként köteles otthon lenni.

Egyébként ha éppen nem vagy otthon,mert dokinál vagy nem csinálhat semmit. Nem olyan véres mint ahogy látszik.

2008. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem "véres". Nagyon súlyos pénzbüntetést kaphat érte az ember, ráadásul nem lehetsz dokinál, mert azzal együtt megy ki az ellenőr.
2008. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért ellenőriznek Téged? A munkahelyed intézte?
2008. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!