Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem megy a tanulás, mit...

Nem megy a tanulás, mit lehetne ilyen helyzetbe kezdeni?

Figyelt kérdés
Nemtudom mihez kezdjek az életbe... Van egy nagy problémám, Nem megy a tanulás. nem csak a könyvek fölött hanem úgy általába, elfelejtek hamar dolgokat, homályosan emlékszem, Mindig is nehezen tanultam, problémáim voltak, a tanárok meg mindenki azthitte hogy csak hanyagságból vagyok rossz, mindig éppen hogy átmentem. Igy késöbbiekben most meglátszódik, mert nemtudok sokmindent feltmutatni. inkább ilyen sima Okj-s papirjaim vannak. 25 évesen. úgyérzem, nagy elmaradásba vagyok korhoz képest, mind szociális helyzetben is, Kimarattak dolgok. Az a baj régen nem foglalkoztam vele, nem gondolkoztam el hogy késöbb mi lesz, Most voltam egy szakmunkás munkahelyen magán cégnél másfél hónapig dolgoztam, de ennél is épp hogy szerencsém volt hogy felvettek mert annyira részletesen nem mentek bele a tanulmányokba, inkább utólag jöttek a problémák amit észrevett a munkáltató, amit fentebb irtam, ő is azthitte hogy hanyagságból csinálom, pedig mondtam neki hogy van egy ilyen gondom, de olyan szavakat sértéseket tett rám.. hogy inkább eljöttem. Az a baj hogy már motivációm sincs az ilyenek miatt. annyiszor átéltem már ezt.. Igy meg tényleg nem boldogulok... egyedül. Nagy általánosságba meg ugye lenézik az olyan embert aki nem ért semmihez.. Én csinálnám.. csak nemtudom, nem azért mert nem akarom, hanem mert korlátol a befogadóképességem.. csak ezt.. nemtudom hogy értessem meg az emberekkel hogy ne használjanak ki.
2015. okt. 6. 09:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!