Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért járok gyakrabban pisilni...

Miért járok gyakrabban pisilni, mint a többi ember?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom ilyen "pisis" vagyok. Pedig nem iszom sokat, mégis gyakran ki kell mennem es alig pisilek valamit. Ha sokat iszom,akkor meg 20percenkent kell rohangalnom. Es azt vettem eszre,hogy ha ideges vagyok,akkor meg gyakrabban kell pisiljek(hiaba alig par csepp jön ki)muszáj kimenjek. Ez lehet valami idegrendazeri probléma vagy mitől van ez? Nincs fertőzésem tudtommal. Más is van igy?

/Egy nő /



2015. okt. 11. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nem tudom, miért. A cukorbetegség jele is lehet, de a vércukrommal sem szokott gond lenni.
2015. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szívbetegségtől is lehet. Szív ultrahangot kellene csináltatnod.
2015. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inzulinrezisztenciától is lehet. Ez a cukorbetegség előszobája. Sima vérvizsgálatnál nem derül ki,csak terheléses cukorvizsgálatnál.
2015. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!