Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kezdem egyre gyakrabban...

Miért kezdem egyre gyakrabban érezni, hogy mennyi ronda ember van és nekik is van párjuk csak engem rondáznak le mégis a lányok valamiért, miért van ez?

Figyelt kérdés
Más ronda fiúnak, ronda lánynak van párja és mindig meglepődöm, hogy nekik összejött, nekem meg még sosem, engem mindig elutasítanak a lányok, amint meglátják hogyan nézek ki már nem is kiváncsiak rám fb-n sem, meg, ha utcán is odamentem idegen lányokhoz, a többség, ha nem is utasított el, de csak barátilag akart velem dumálgatni, míg nem jött a busza, de amúgy sosem éreztem, hogy akarnak ők engem, vagy bejönnék nekik. Volt olyan is, hogy haverommal mentem oda lányokhoz és az egyik felém kérdezett egy dolgot, de ezt leszámítva sosem kaptam kifejezett érdeklődést az irányomban, többnyire lekoptattak egy szia után is, szóval egyáltalán nem kiváncsiak rám a lányok valamiért. De sok ronda fiúnak, ronda lánynak mégis van párja és valahogy nem is ronda a párjuk csak nézek, nekik hogy megy ez. Elég érzékeny fiú vagyok, sokat álmodozok szerelemről, szexről, milyen jó lenne ha lenne egy lány, akivel szeretnénk egymást, mégsem jön össze, pedig ha más ronda embernek összejön, akkor nekem is, nem? Vagy én már annyira ronda lennék, hogy a kutyának sem kellek? Van ilyen?:O
2013. dec. 18. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kep?
2013. dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akarlak.*0*
2013. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem csak a külsőddel van gond, hanem a személyed , a személyiséged nem jön be a lányoknak.
2013. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzem magam,mint te bár én nem vagyok ronda,ezt tudom magamról.Velem se akarnak túlzottan szóba állni a külsőm miatt,amiről nem tehetek igazán,az öltözködésem mindig olyan volt,ami a személyiségemhez illett,és nekem már több lány mondta,hogy a személyiségemmel nincsen semmi gond.Csak engem viszont nem akarnak megismerni sem,hanem egyből elküldenek a külsőm miatt.Tehát ez egy folyamat,amit nem nagyon tudsz megállítani szerintem.
2013. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, dettó ugyanez vagyok. Lehet ronda vagyok, de inkább átlag. Mégis levegőnek néz az összes lány.
2013. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!