Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány törölközőt kell használni...

Hány törölközőt kell használni fürdéskor?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömék használnak külön törölközőt a lábukra. Régen nálunk az intim területekre volt külön törölköző. Hallottam olyat is, aki az arcára is használ külön. De ennyi erővel használhatnék 4 törölközőt. Szerintetek felesleges, vagy kellene?

2015. okt. 13. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme lenne több törölközöt használni EGY embernek? (Mert az, hogy mindenki külön törölközöt használ az alapdolog)


Ha megmosdik valaki, akkor tiszta mindenhol és akkor értelmetlen az egyes területeket másba törölni.


Ha a törölközö nem tiszta, akkor a szennyesbe teszem, ha meg az, akkor fölösleges többet használni egy alkalommal.

2015. okt. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Engem múltkor kb. igénytelennek állított be egy kedves ember itt, mert ugyanazzal a törölközővel szárítom meg a fenekemet és az arcomat. Hiába írtam, hogy dehát tiszta, meg cserélem őket rendszeresen, szerinte az gusztustalan.

Én maradok az egynél.

2015. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem 2-3 van egyszerre. Egy van, ami arcra meg kézre van. Arcra egyéni preferencia, én nem szeretem ugyanazt használni, mint a testemre. :D Kézre külön kell, mert sokszor mosok kezet és mire este fürdenék, csak nedves törölközőm lenne. Meg a hajamra is van egy külön, mert hosszú hajam van és rajta szoktam hagyni egy ideig, ne csöpögjön mindenfele.

De szerintem mindenki döntse el magának. Nem hiszem, hogy bárkinek különösebben köze lenne az ilyesmihez. :D

2015. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fürdéshez egyet használok, de ezen kivül a fürdöben van egy kéztörlö is, mert rengetegszer kell kezet mosnom, és a nap végére már megérett egy cserére.
2015. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenemet megmostam, mindenem tiszta, minek használnék minden testrészemre külön törölközőt? Alaposan kell tisztálkodni, és máris elég egy fürdőlepedő, plusz a praktikus méret miatt egy kicsi kéztörlő.
2015. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kettőt, egyet a hajamra+arcomra, egyet meg mindenre ezen kívül. De ha épp csak egy van kéznél, simán beletörlöm abba is az arcomat, nem hiszem, hogy ez egy akkora higiéniai mellényúlás :D
2015. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1--et a testemre, 1-et kéztörlésre (de ezt többen használjuk) 1-et hajra, és 1-et arcra.

Szóval lényegében 1 nagyot és 2 kisebbet használok.

2015. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is több törölközőm van :

- 2 db arcra ( különböző méret és vastagság )

- 1 db hajmosás után hajra ( én is felcsavarom )

- 1 db testre

- 1 db kéztörlő ( én is sokat mosok kezet 1 nap )


És ezeket rendszeresen mosom. Heti 2 szer mosok,tehát

kb. 3 napig használok egy törölközőt. Néha lusta vagyok és csak heti 1-szer mosok.


Nincs olyan,hogy hányat KELL használni.

Én keresem meg rá a pénzt és én is mosom,

így vagyok abban a helyzetben,hogy le*arjam,kinek

mi a normális. Nekem meg az 1 db törcsi a nem normális,de nem pattogok:)



22/L

2016. nov. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!