Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ennél ha fontos családfenn...

Mit ennél ha fontos családfenntartóként beállna esti fürdéskor a derekad, de másnap hajnalban dolgozni kéne menned?

Figyelt kérdés

:'(

Miért hagyott cserben a testem?

Reggelig még javulhat?

Tragédia lenne a munkahelyen ha most beteget jelentenék.


2014. júl. 21. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
elmennék az ügyeletes orvoshpz és dugnék 2 ezret a zsebébe igy kapnék a popomba egy jo nagy adag szurot amitől égne a fél farpofàm de legalább nem a derekam fájna.
2014. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vettem be fájdalomcsillapítót, hajnali 4- kor kelnem kell, nem érek rá az ügyeleten órákig várakozni, akkor hogy megyek alvás nélkül dolgozni 12 órás műszakba.
2014. júl. 21. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapító lóf aszt sem ér, diklofenak tartalmú gyógyszer kell nagy dózisban. Nem egészséges, de gyors.
2014. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Idegbecsípődéssel, patakozó könnyekkel húzkodtam a szocotthonban 100 kilós betegeket, mert két kolléganőm feküdt egyszerre kórházban és én nem dőlhettem ki. Hát, kitartás, és jobbulj hamar.
2014. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ügyelet! Lehet, hogy most 2 nap táppénz, de inkább, mint évekig elhúzódjon egy idegbecsípődés akár. Na akkor, hogy mész majd dolgozni?
2014. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megpróbálok menni, nem akarok kiszúrni senkivel.

Kicsit csillapodott talán a fájdalomcsillapítótól, de még így is nagyon fáááj

2014. júl. 21. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan istenes becsípődés, hogy besz@rsz, akkor orvos. Most.
2014. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Családfenntartoként már lenne biztosításom, és fizetne, ha kiesek a munkaból(1100-3000 ért havonta már jók vannak, amik szépen fizetnek)



Egyebként irány azügyelet, agy ők jöjjenek, sima gyógyszerezéssel ez enm jön helye, injekciőval esetleg használhatod holnap( járásra)


Fiyelj magadra, a tested jelez,túlhajod..


Nincs olyan, hogy tragédia munkahelyen.. Tudom, hogy könnyű innen a gép elől ezt mondani, de mi jobb?

Ha most kiesel, vagy ha mindi kiesel, emrt maradandó károsodásoat szenvedsz?

A idegbesípődés nem játék


Valaszadő aki beteget gondozott örülhet h ő maga nem került kőrházba

2014. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!