Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orvosi vizsgálaton az iskolába...

Orvosi vizsgálaton az iskolában meg kell mutatni a dokinak a nemi szervünket 7edikesen?

Figyelt kérdés
Eddig vizsgálatokon mindig meg kellet mutatni, de mintha most olyat hallottam volna, hogy most már hetedikben nem lesz nemi szerv vizsgálat, csak látás, hallás stb. Mennyire igaz ez?

2014. ápr. 17. 18:29
1 2
 1/20 anonim válasza:
72%
Nálunk ilyen soha nem volt.
2014. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

Miért kell ettől félni ? Csak azok tartanak az ilyentől,akiknek valami gond lehet vele,pl fityma szűkület.

Még egy fiúnak sem harapta le a doki.

2014. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk iskolaorvos sosem nézte meg, igaz az már régen volt.
2014. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem félek, hiszen tavaly is megnézte, és akkor sem féltem, csak kérdezem.
2014. ápr. 17. 18:53
 5/20 anonim ***** válasza:
19%

sőt mérik stopperrel mennyi idő alatt mész el

de legalább egyből megmondják nemzőképes vagy e már :DDDD

2014. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 szamo77db ***** válasza:
54%
Nekünk nyolcadikban kellett és nő volt az iskolaorvos.
2014. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha no akkor tegyed a kezebe!
2014. ápr. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%

Nem a félelemről van szó,és nem igaz hogy csak az nem akarja megmutatni akinek valami baja van.Sokan nem akarják a legintimebb részüket mutogatni iskolai vizsgálat keretében,erre a vizsgálatra is van szakorvos.


A felnőtt férfiak sem igen járnak szűrésre,szóval miről is dumálunk,akkor nekik mi bajuk is van?

Őket sem vizsgálja meg az üzemorvos leljebb?


Szerintem hány diák csaj,vetné le szívesen a tangáját/bugyiját 13-14 évesen ellenkező nemű doki előtt?

Vagy hány tanár tolná le az üzemorvosa előtt szíven?- na erre lennék én itt kíváncsi,szerintem igen kevesen,sőt sokan lehet fel is háborodnának.


Kérdező!


Iskolánként eltérnek a vizsgálatok is,mert van iskola ahol nem nézik sosem meg a nemiszerveket.Tehát ez inkább orvos függő,az orvos elvileg megnézheti ha akarja és ha van rá ideje,de az a helyzet hogy nincs olyan hogy meg kell mutatni,mert erre senki nem kényszeríthet,ha te azt mondod hogy nem szeretnéd a vizsgálatot nem tud mit csinálni és kész.


Ez az orvoson fog múlni,de ha te nem akarod meg mutatni nem kell és kész.

2014. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%

Ja nálunk sem volt,középsuliba lett volna de ott megmondtuk hogy minden vizsgálatot elvégezhetnek de ehhez nem járulunk hozzá.


Én úgy vagyok vele,iskola orvosi vagy munkahelyi orvosi vizsgálatnak nem kell a nemiszerveket néznie,a nemiszerv állapota sem a tanulásban,sem a munkába nem akadályoz és nem igazán hallottam hogy statisztikai számok(amikre nem is igazán lehet adni)alátámasztanák hogy erre valóban szükség lenne.


Én nem mutatnám meg az biztos,ha meg akarom nézetni akkor lemegyek szakorvoshoz,nem hiába van szakosodás.

2014. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
sorry elmegyek szakorvoshoz
2014. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!