Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha megszeretnék halni mit...

Ha megszeretnék halni mit kéne tennem hogy biztos halál legyen a vége és ne szenvedjek sokáig?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Várd meg amíg életed befejeződik természetes módon.Hidd el ha megölöd magad, akkor odaát sokkal jobban fogsz szenvedni azért amit tettél.
2015. okt. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Hívjál fel egy lelkisegély szolgálatot.
2015. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Fogadj fel bérgyilkost!
2015. okt. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
normális válaszokat vártam
2015. okt. 14. 23:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne akard siettetni, úgyis az a büntetésünk, ha már megszülettünk :) fel a fejjel, mindig van egyéb megoldás is. Ha gondolod írhatsz, vagy hívd ezt az ingyenes számot: 06 (80) 505-505
2015. okt. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Tehát neked az a normális válasz, hogy tanácsokat adjunk az öngyilkosságra, hogyan csináld.Értelek.
2015. okt. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincs biztos módszer. Mindig ott van, hogy: mi van, ha. ..

Ha beveszel gyógyszereket, de nem halsz meg, hanem egész életedre hülye leszel. Ha leugrasz valahonnan, de nem halsz meg, hanem egész életedre nyomorék leszel. A lövéssel ugyan ez, és még így tovább.

Akár öngyilkosság ,akár csak kísérlet, ezzel jár. Fájdalommal, szenvedéssel.

És persze, mint mondtam, nincs biztos módszer.

Egyszerûbb, ha kivárod, míg az életed magától véget ér. Az biztos.

Az élet is, de az öngyilkosság is szenvedés. Akkor nem mindegy?

2015. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Myako válasza:
Semmit ne tegyél.Megbánnád. Válaszd az életet, még ha perpillanat úgy érzed,hogy nehéz,és elviselhetetlen. Voltam öngyilkos, újraélesztettek, és örülök,hogy élek.Kűzdj,legyél erős, és ne hagyd,hogy ilyen gondolataid legyenek.Beszélgess valakivel,akiben megbizol a problémádról.
2015. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ide is beírhatod, hogy milyen problémád van, kívülállóktól kaphatsz hűvös fejjel átgondolt tanácsokat vagy a hasonló sorsúaktól együttérzést, tapasztalatot.
2015. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kíméletes halál nem igazán létezik, legalábbis szerintem.

Ha meg akarod ölni magad, akkor a folyamat előtt, közben és ha túléled, akkor utána is szenvedsz. Saját bőrömön tapasztaltam/tapasztalom.

Ha szeretnél, akkor írj rám privátban.


19L

2015. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!