Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elég vékony vagyok, mindig is...

Elég vékony vagyok, mindig is az voltam.170cm,49kg vagyok. Ez normális? Nem nézek ki rosszul, de azért jó jönne pár kiló. Hogyan tudnék hízni valamennyit?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
sok ülés, pihenés, tápláló és rendszeres étkezések. Napi egyszer főtt kaja (leves+főétel+desszert), lehetőleg ugyanabban az időben + reggeli, tízórai,uzsi és vacsora - természetesen nem fogyókúrás adagban. Ja, és ha cigizel akkor a napi cigi adag visszafogása. Ha ebédre nem sikerül enned, akkor vacsoránál pótold be az elmaradt étkezést!
2008. szept. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Párom is ilyen csak férfiúi kivitelben.

Irigylem is érte :D

Nem fog a tobb kaja segiteni, sot meg egy gyerekszules se.(anyukaja is ilyen, rajta sem latszik a ket gyerek abszolute)

bár 2 kilót hizott az elmult 2 evben, pedig nem evett tobbet, csak olyan munkaja van, amit szeret, és nem stresszel..


nagyon szerencsés vagy, rajtad az se "segitene", ha olvasztott vajat innál :D


bizonyos sportokkal talán lehetsz egy picit izmosabb, de ebben nem vagyok biztos, ha van testepito ismerosod, tole kerdezd meg.


mégis, ha nagyon hizni akarsz, akkor gugliztam neked par cikket:

[link]

[link]

hizlalo receptek :D (diatetikussal) [link]

[link]

2008. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2008. szept. 15. 19:09
 4/4 anonim válasza:
Egy halom édességet eszek, napjában 5 ször is étkezek, tömöm magamba a kaját,(mézet is kipróbáltam..söt a zsiros kenyeret is imádom reggelire..)és mégis..18éves, 170 cm, 54kg vagyok..magas, vékony..genetika az egész..a legjobb enni meg enni és elfogadni magad!!(Jah és a sport is ajánlott..)
2008. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!