Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az "erősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az "erősebb" kigyúrtabb pasiknak a vékony-törékeny szinte a gebe csajok jönnek be? Miért nem a normális testalkatúakat választják?

Figyelt kérdés
Olyan lányokra gondolok akikre ráférne egy hízókúra... látszik a bordájuk, és szó szerint csontsoványak... De miért ezek a gebék kellenek nekik? (Én sem vagyok dagadt, de sovány sem)
2009. júl. 27. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindegyiknek! De álltalában valóban így van mert hogy őke kis picikék kis vékonykák és a férfiakban feltámad a védelmező ösztön.én magas vagyok és átlagos testalkatu pedig szeretném én is ha valaki védelmezne deh ezvan
2009. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ne általánosítsunk!Én amelyik kigyúrt pasit láttam amellet mind ilyen plázacicák meg diszkómacák voltak,akik azért mellben,combban illetve fenékben igen erősek voltak.Csontsovány lánnyal az odlalukon még nem nagyon láttam kigyúrt pasit.
2009. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Hogy van az, hogy az összes nem gebe, de nem is kövér csaj általánosításokat húz a kigyúrt pasikra. (figyeltétek micsináltam itt?)


Jómagam nem vagyok egy Conan a barbár, de a kigyúrt klikkbe tartozom és pont a nemsovány nemkövér nőket preferálom külsőre.

2009. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem feltétlenül vagy így. Nem lehet általánosítani. Én egyáltalán nem vagyok, gebe, sőt, van mit rajtam fogni (bár lövér sem vagyok. :)) Nekem is a nagyobb darab pasik jönnek be (de nem az izomagyú, proteinnel felfújt műpasik). Széles váll és hát, erős kar, legyen magas, és fizikailag erős.

Nagyon kemény, határozott nő vagyok, de én is szeretem magam pcinek és törékenynek érezni, mert a nőnek az a dolga. A férfinak meg az, hogy legyen erős, és védje meg a nőt. Az én személyiségemmel nem tudnám magam igazán nőnek érezni egy kis vézna, gyenge pali mellett.

2009. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Mindnkinek más jön be! Ez nem függ attól, hogy kigyúrt-e az ember vagy nem. Rengeteg, olyan kigyúrt pasit láttam már aki igencsak nagydarab hölgyekkel jár, de olyat is ismerek akinek nagyon vékony vagy teljesen átlagos barátnője van...
2009. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!