Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Derékfájdalommal mit kezdenétek?

Derékfájdalommal mit kezdenétek?

Figyelt kérdés

3. napja fáj a derekam, mint valami vénasszony, már úgy érzem magam (22 vagyok, tehát nem kellene így éreznem). És nem tudom, mitől fáj, először azt hittem, meghúztam, vagy elaludtam, de az ennyi ideig nem tartana... Nem elviselhetetlen, de azért eléggé megnehezíti a mindennapjaim, főleg, hogy ülő munkát végzek, és ülés közben a legrosszabb.

Ti mit kezdenétek ilyen jellegű fájdalommal? Esténként megkérem a párom, hogy kicsit masszírozza meg, de az csak ideiglenes eredménnyel jár.

Köszönöm előre is!


2015. okt. 15. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, derékfájás sok mindentől lehet, ki kell vizsgáltatni az okát és aszerint kezelni.
2015. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mindenféleképp sportolj valamit. erősítés, állóképesség fejlesztés, esetleg még nyújtás, tánc. ez megoldaná hosszabb távon a gondod. esetleg, ha kell gyógyszer, akkor a mydeton jó ilyen jellegű fájdalmakra.
2015. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Segíthet a Dyras masszírozó:


[link]


Már ülni és feküdni sem tudtam a fájdalom miatt.

Volt otthon, használtam elmúltak a pár napos panaszaim.

2015. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!