Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti tényleg lúzernak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti tényleg lúzernak tartjatok azokat a fiúkat akik sokat vannak egyedül?

Figyelt kérdés

Tehát ha például egy fiú a suliban egyedül ül egy padon,buliban egyedül ül és kortyolgat valami italt stb.

Én ilyen vagyok és nem azért mert valami defektem van csak ilyen az alaptermészetem.Csendes,"magányos farkas." Egyáltalán nem érzem így rosszul magam,vannak barátaim,viszonylag jól is nézek ki.

Csak úgy vettem észre hogy s lányok ebből rögtön arra asszociálnak hogy "ez senkihez nem mer odamenni,nincsenek haverjai,lúzer".

Miért ilyen elítélőek?

18/F


2014. jún. 1. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok előre megfontolt szándékból.
2014. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogy,inkább érdekesnek tartom.
2014. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Detto :D Èn is bírom a nem hétköznapi embereket:)
2014. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy lúzer. Én is egy kezemen meg tudom számolni a barátaimat, és szeretek egyedül lenni.
2014. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem vagyok,az önbizalmammal sincs gond :)


Csak érdekel mit gondolnak erről a jányok

2014. jún. 1. 13:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok ilyen barátom van, a legszimpatikusabbak és a legegyenesebbek ráadásul nem felszínesek! Ők is humorosak, csak talán nehezebben nyílnak meg, de nagyon jó megfigyelők és átlátják a dolgokat, komolyan mondom szerintem a legjobb barátok :)

18/l

2014. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én is ilyenkor figyelem az embereket.

Érdekelnek.

Rengeteg dolgot megtudok így amit más nem.

2014. jún. 1. 13:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen srác vagyok és ahogy elnéztem elég furán néznek rám sokszor ez miatt,és sokan ezért is inkább elkerülnek és nem nagyon akarnak beszélgetni velem,pedig sokkal jobban tudnának mint másokkal,csak hát ilyen felszínes világban élünk... és ez az egyetemen megy így,tehát ahol elvileg értelmesebb embereknek kellene lennie...

22/F

2014. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a témában pont lényegtelen a nem. A tiéd is és a lesajnálóidé is. A hangos emberek nézik életképtelen idiótának a csendeseket, ilyen egyszerű. Lányból a visszahúzódóbb fajta biztos nem néz le - itt, GyK-n nagyobb eséllyel botlasz beléjük, mint a valóéletben, elvégre internetes közösség, a befelé fordulóak részesítik előnyben. Ráadásul a kérdést nem tudod úgy megfogalmazni, hogy ne a te szemszögedből lássuk át a helyzetedet, így aztán az is szimpatizálni fog veled, aki alapesetben nem tenné. Persze, hogy nem érkezik majd "igen, életképtelen nyomorék vagy" típusú válasz (vagy csak durván elvétve).
2014. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem, mert bizonyos szintig hasonló típus vagyok, és azt is tudom, hogy milyen okai lehetnek az ilyesminek.
2014. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!