Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy képesség zavarom hogy...

Van egy képesség zavarom hogy tudom leküzdeni?

Figyelt kérdés

Komoly hozzászolásokat várok.

Átlag szint alatt vagyok valamivel, a tanulás se ment igazán,Akarat gyengeséggel is küzdöttem, épp ezért sok mindent nemtudok felmutatni amiben jó lennék.. Nehézségeim vannak, és tudom ha ez így megy nem jutok előrébb. Eddig emiatt mindig csak a negatív dolgokat kaptam, társaságba valahogy mindig alul maradtam, azért mert nem tudtak elfogadni az emberek, Jártam Pszicohlógushoz is már ezzel, abba segített hogy ezekre rájöjjünk, de tovább nem jutottunk. Mivel annyira nemtudom elfogadni magam, hogy már társaságba se szeretek járni, mert tudom hogy mindig ugyan azt kapom..

Milyen technika vagy módszer, életmód kellene hogy ezt leküzdjem, és annyira ne érdekeljen mások véleménye, és el higgyem ? Hogy tudok fent tartani egy szintet ? Volt egy pozitív könyv amit olvastam, és a benne leírtakat alkalmaztam, az segített is pozitívan tartani 1-2 napig,Legalább is amíg tudatosan használtam, de nem tudtam fent tartani.

Ugye a Pozitív dolgok meg sok helyen láttam már, olvastam, hogy nem számít milyen végzettséged van meg milyen képesség, ugyanúgy ember vagy és ha akarsz eltudod érni amit akarsz. Hogy tudatosítsam magamba ezt a felfogást ? Az a baj hogy ha egy kicsit is befolyásolnak, összedől a kártyavár...


2015. okt. 19. 15:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!