Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikrohamkor mennyire hatásos...

Pánikrohamkor mennyire hatásos a Frontin?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy ha rohama van az embernek és akkor bevesz Frontint (0.25) akkor annak mikorra lesz hatása? Jobb tőle? Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 16. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb, de a problémát nem szünteti meg semmilyen nyugtató/antidepresszáns. Mindenképpen próbálj meg valami mást, még mielőtt gyógyszerfüggő leszel. Egyél sok-sok szerotonin tartalmú ételt, és próbáld ki a Sedatif PC-t!
2010. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2010. márc. 16. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
A Frontin szorongáscsökkentő, hosszú távon nem ajánlott szedni, mert hozzászokás alakul ki. A pánikbetegség pszichoterápiával jól gyógyítható, ez annyit jelent, hogy kéne találni egy megfelelő pszichiátert vagy pszichológust, akivel időnként dumcsiztok kicsit, ez megoldja a betegséget és nem kell a Frontin se többet.
2010. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a pánikbetegségemre két évig nem voltam hajlandó gyógyszert szedni, mert féltem. Pszichológusok,kineziológia, természetgyógyászat... sokmindent kipróbáltam. végül megadtam magam, elmentem egy pszichiáterhez és egy év alatt teljesen rendbe jöttem és már gyógyszert sem szedek. frontin néha kapok be havonta kb ha rosszabb napom van.
2010. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!