Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges életmódra szeretnék...

Egészséges életmódra szeretnék váltani. Mit tanácsoltok ennek megvalósításához?

Figyelt kérdés

26F

Az életmód alatt szinte a shaolin életmód jut eszembe először. A torna gyakorlat.

Az étkezésükről semmit nem tudok.

De e mellé számításba kell venni hogy europid vagyok.

Hosszadalmas beszélgetés lesz avval aki válaszol.

Köszöntem szépen.



2015. okt. 27. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Erről évekig tudnék beszélgetni, ha átadnám tapasztalataimat, és tegyük hozzá, hogy nem vagyok profi a témában, csupán kísérletezem önmagammal évek óta, elég sikeresen.


Alap szinten képbe tudlak igazítani, bár ez egy elég széles terület, csak néhány alapvető részéhez tudok hozzászólni, de az is relatíve temérdek tartalom.


Mindenesetre akkor szólnék hozzá a témához mélyebben, ha megtapasztalom, hogy kellően rugalmas és nyitott vagy, ugyanakkor nem naív, tehát javaslom, hogy mérlegeld is az infóimat és másokét is.


Ma már nincs időm ilyen mély témába merülni, de holnaptól / holnaputántól esélyes.

2015. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell shaolinnak lenni, hogy egészséges legyél :D

-Minimalizáld(vagy inkább szüntesd meg) a feldolgozott élelmiszerek, cukrok fogyasztását(a gyümölcsökre nem vonatkozik). Helyezd előtérbe a teljes értékű ételeket. A zsírokról sok vita van, ezért azokról csak annyit, hogy ne tocsogjon zsírban az étel.

-egyél naponta többször

-esténként aludj eleget

-rendszeresen végezz testmozgást

Röviden ennyi. Nem vagyok szakember, de ezekkel biztos nem lősz félre.

2015. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem csak shaolin életmód létezik. Ha kicsit egyszerűbbre vágsz elsőre olvasgass a neten egészséges életmódról szóló cikkeket pl.: [link] aztán vetítsd le magadra, és nézd meg melyik passzol hozzád a legjobban!
2015. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. nov. 30. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!