Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanások ellen valami...

Pattanások ellen valami módszert tudtok ajánlani? 15/F

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nagggyon pattanásos volt az arcom, és be is volt gyulladva, illetve most is sajnos pattanásos, de nincs begyulladva. Most zsíros, pattanásos jó lenne ha tudnátok ajánlani valamit. Voltam már bőrgyógyásznál, kaptam gyógyszert nem segített! Azt is mondta, hogy majd ha elkezdem a nemi életemet, akkor majd eltünnek, de hát ki tud addig várni?! Azt is mondták a szüleim, hogy a sós tengeri víz is jó lenne, de olyat hol lehet találni? (Tudom a tengerben) A normális válaszokat előre is köszönöm! :)
2015. okt. 30. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan krémek amelyek vagy hatnak,vagy nem,név szerint egyet se ismerek. Ebben a korban teljesen normális ha valaki pattanásos,ezzel együtt kell élni. De ahogy a bőrgyógyász is mondta: Ez majd el fog múlni! Beletelik egy kis időbe de fel a fejjel,ilyen idősen szinte mindenki az!:)
2015. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm szépen! :))
2015. okt. 30. 15:08
 3/6 anonim válasza:
Melyik gyógyszert szedted? Esetleg menj el egy másik bőrgyógyászhoz is, mert nem mindig megfelelő 1 doktor véleményére adni. Ha nagyon pattanásos vagy, azon a nemi élet se fog segíteni, elhiheted, ugyanezt élem át, annyi különbséggel hogy 20 éves vagyok.
2015. nov. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha te 20 évesen még ennyire pattanásos vagy az már komoly baj lehet. Nálad mit mondott a doki? Voltál már egyáltalán nála?
2015. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén nemtudom a nevüket! Érdélyben is voltunk már, bőrgyógyásznál ott 2 hétig jártam mindennap vizsgálatra, és közben kaptam valami pakolásszerű valamit, amit min. fél órát az arcomon kellet hagyni. Pluszban nagyon sokat napoztam, ami ugye száritja a pattanásokat, de még nem vagyok elégedett! Sok fekete pattanás is van, miteszerek azthiszem ígyhivják! A lényeg, hogy rengeteg gyógyszert, antibiotikumot, vitamint szedtem már. Az a pakolásszerű valami annyiban segített, hogy mostmár nincsen begyulladva. De valami mód csak van rá, hogy elérjük a kivánt eredményt!
2015. nov. 2. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Inerta a legjobb rá, pláne ha zsíros a bőröd. Nekem 3 hónapos gyógyszeres kezelés után olyan volt mintha lehúzták volna rólam az addigi bőrömet...egy szóval makulátlan. Elég erős egy gyógyszer de a legjobb és leghatásosabb.
2015. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!