Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami jó kezelés a pattanások...

Valami jó kezelés a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
2 éve küzdök a pattanások ellen, és úgy érzem lassan belebolondulok, egyre rosszabb a helyzet. Valami jó krémet, gyógyszert tudnátok ajánlani? Voltam már bőrgyógyásznál is..de semmi hatékonyat nem írt fel, kozmetilusnál is..de 3 nap múlva már újra kiütöttek... Kérlek segítsetek...gyanítom, hogy a hormonok miatt pattanásos az arcom...

2015. szept. 26. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Jajj, de tudom, mit érzel. Kamasz korom óta küzdöttem az egész testem pattanásokkal. Nekem ez genetikai eredetű. Van benne jó is: a zsíros bőr nem öregszik!

Ami nekem bevált: elhagytam minden boltban, drogériában vásárolható terméket. Naponta minimum 4szer mostam meg a kritikus részeket tengeri sós vízzel, amúgy csak tiszta vizet használtam. Se arcradír, se krém, se tonik, SEMMI!! Rövid idő alatt kiürültek a pórusaim, és azóta is nagyon szép a bőröm. Most heti egyszer befekszem 20 percre egy tengeri sós kád melegvízbe, a többi napon rendes tusfürdőt használok. De az arcomat azóta is csak tiszta vízzel mosom, semmi más nem kerül rá.

Kell hozzá kitartás és türelem. Én 20 évig küzdöttem, takargattam, szégyeltem.

2015. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerős. Vegyél boltban teafás szappant(elég drága, de megéri)minden nap fürdés után mosd meg vele az arcod. 4-5 alkalom után látszik a hatása. Arcra, testre használhatod. Nekem bevált!
2015. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia ha zsíros a bőröd akkor nagyon tudom ajánlani a menta levendula szappant azzal reggel este megmosod es sokat segít..en is kuzdök a pattanásokkal.összefoglalva ami az en tapasztalataim:

1.ne nyomogasd

2.levendula szappan

3.Hideg meleg vízzel mosás(váltakozva)ez is segit valamennyit :) kb ennyi (egyebként en is hasznaltam minden féle márkas arckrémet stb. De egy sem segített pedig volt ahhavás,avono,,,mindenféle...)

2015. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én tudok egy jó módot. Nekem is bevált. A Müller áruházban van egy olyaan nevű oldat hogy:Dr. organic Tea tree Blemisch Stick. Zöld csomagolásban van. Megéri az árát.
2015. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyha annyira rossz a helyzet, miért nem mész el bőrgyógyászhoz? 15 éves fiú vagyok, es már voltam, plussz rajtam kívül kb 20 évfolyamtársam is... ugyanis nekem is pattanásos a bőröm és hidd el, ez a leghatásosabb megoldás. Gyógyszert fog felírni, amitől kb 1 hónap múlva olyan lesz mintha lehúzták volna a fejedről az addigi bőrödet.
2015. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam bőrgyógyástnál, kaptam gyógyszert is..egy hónapig szedtem és semmi..
2015. okt. 6. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!