Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vércukormmérő lándzsáját...

Vércukormmérő lándzsáját felhasználhatom többször is?

Figyelt kérdés

2015. nov. 3. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan ritkán mérem magamnak, de bevallom, hogy többször használom és 2 használat között néha fél év is eltelik. Eddig nem volt belőle bajom.
2015. nov. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak te használod, akkor persze.
2015. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Eddig nekem sem lett bajom, mert többször használtam, mivel elfogyott a tűm, de nem tudom, hogy nem viszek-e így be valamilyen fertőzést.
2015. nov. 3. 15:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Üdvözletem!


Ha arra a cserélhető hegyű "lándzsára" gondolsz, amit fel kell húzni, majd gombnyomásra "elsütni" az ujjbegyeden, akkor igen.

Feltételezem, csak te használod, minden használat előtt rendesen kezet mosol, és a védő kupakját is mindig visszateszed használat után.

Ebben az esetben nem lehet gond.

Az automata "lándzsa" olyan gyorsan szúr és húzódik vissza, hogy a vérrel egyáltalán nem érintkezik.

A betétet csak akkor kell cserélni, ha már nem szúr rendesen, mert kezd tompulni a hegye.


További szép napot.

2015. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!