Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Sütőzacskót felhasználhatom...

Sütőzacskót felhasználhatom többször is?

Figyelt kérdés
Most vettem a kisboltban 650 Ft-ért 5 db-osat...sajna Tescoba nem tudtam elmenni mert messze van, kocsi nincs itthon mert párom dolgozik, de kaját kell csinálnom és ezt szerettem volna. De hát ugye sajnos ilyen drága volt, nem szívesen dobnám ki, felhasználnám akkor többször is. :)
2010. júl. 26. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem fel, ha le tudod szedni sértetlenül a zacsit. Csak mosd ki hideg vízzel:D
2010. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem pont olyan mint elmosni mondjuk egy fogpiszkálót...
2010. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 <b>Chuck Norris</b> válasza:
51%
Szerintem a hús drágább ahoz hogy megkockáztasd , de én nem értek a sütésfőzéshez szóval rám NE hallgass :D de azért kalkuláld bele ezt is.
2010. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Végülis igazatok van... :) Nem olyan mint a sütőpapír...
2010. júl. 26. 17:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Fel, de minek??
2010. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már írtam hogy minek...de amúgy nem lehet, megsütöttem benne a húst és nem lehet még egyszer.
2010. júl. 26. 20:45
 7/11 anonim ***** válasza:
csak egyszeri használatra alkalmas. nem túl higénikus mosogatni, és még 1 szer használni
2010. júl. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nem túl higiénikus mosogatni és még egyszer használni? Akkor dobhatom ki az össze lábost otthonról? :P Elég furcsán fogalmaztad meg utolsó válaszoló, már elnézést hogy belekötöttem.


Amúgy szerintem felhasználhatod, és majd írd le mi lett, mert engem is érdekel. :)

2010. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát ha szerettem volna akkor sem tudtam volna. :) Kb beleégett a szaft, vagyis rásült, meg ugye türelmetlen ember lévén kivágtam szépen, mert túl forró volt, hogy bontogassam. Párom meg már éhes volt. :) Meg hát sütés előtt meg kell kicsit szurkálni hogy ne durranjon szét. Ígyis a sarkánál kicsit szétrepedt, pedig megszurkáltam. Szóval kuka. :)
2010. júl. 31. 23:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem akarok az előző hozzászólókal kötözködni, de a válaszokból is látható volt, hogy nem igazán tudták, hogy milyen is a sütőzacskó.

Mivel a sütés megkezdése előtt a zacsit fel kell szúrni, hogy a keletkező gőztől ne robbanjon fel, majd a sütés második felén már fel is kell vágni, hogy a hús kellően megpiruljom,így nem tudom, hogy hogy gondoltad az ismételt felhasználást.

Nagyon praktikus a sűtőzacsi, mert semmi sem ég le benne és garantáltam megpuhul a hús.

Persze azt még a csodazacsi sem akadályozza meg, hogy a husi megégjen, ha nem figyelnek rá.

2010. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!