Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet baj a vesemmel?

Lehet baj a vesemmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mivel magas a vernyomasom a mostani idoben, elkuldtek teljes kivizsgalasra. Eleg sok antibiotikumot szedtem 3 honapon át, január ota nem szedek semmit. A derekam szokott fajni, de az lehet a sportolastol is szerintem. Azt javasoltak hogy sok folyadekot igyak, es ennek hatasara ugy erzem gyakrabban is kell pisilnem. Belgyogyasz mikor nyomkodta a hasam a bordam alatt igen erzekeny volt, bele is hasitott a derekamba, de ha en nyomkodom meg akkor semmi baj nincs, akar milyen erosen is nyomom a bordam alatt. Mostanaban nagyon sok stressz ert, a vervetelen a verem is suru volt alig jott, pedig sokat iszok. Alvas kozben is sokat izzadok, amelle keveset is tudok aludni. Vizeletem reggelente sotetebb, nappal halvanysarga szinte kristalytiszta. Felek hogy a vesemmel van a baj, es vesemmel ultraganra varni kell meg. Reggelente rosszul is erzem magam, mivel kiszaradva ebredek fel, mert szokott razni a hideg, de 1 napja szedem a vernyomascsokkentot azota jobb lett. Amugy az epemnel szokott hasogatni nagy ritkan naponta 5-6 alkalommal, de a hasi ultrahangon semmi elvaltozas nem volt.Amugy probalok stresszmentesen meglenni, de aggodok emiatt. Szivesen fogadok minden kerdest es biztatast, esetleg szemelyes tapasztalatokat.

2015. nov. 4. 13:24
 1/1 A kérdező kommentje:

Azt meg elfelejtettem, endoszkopos gyomorvizsgalat utan fajt a derekam felett 2 napig a lelegzes meg mozgas fajdalmas volt, de este alvaskor odafigyeltem hogy betakarjam es haton fekudjek, 2. Nap utan elmullt. Mivel sokat iszok hasmenesem is van. 19/f

Vernyomasom amugy 180/100 volt mikor mertem. Ma reggel 148/80 es 67 es pulzus. Emellett magne b6-ot szedek stresszre

2015. nov. 4. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!