Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már régóta tudom magamról,...

Mentos kérdése:

Már régóta tudom magamról, hogy valamiért nagyon nehezen alszom, el, ez most így a gimnáziumi évek után egyre roszabb és nem tudom magam épp ezér kipihenni, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Hiába fekszem le, naggyából 1 óra kell ahhoz, hogy elaludjak, van amikor sikerült gyorsabban, de sokszor nem, most is hulla fáradtan érek haza az iskolából (mert rosszul aludtam az előző este) és 1 óra után se bírok elaludni pedig olyan vagyok mint egy zombi, mit tegyek ?

2015. nov. 5. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, hogy mi a baj, de ha komoly tüneteket okoz (állandó kialvatlanság) akkor érdemes felkeresni egy alváslabort, ahol megnézik, hogy miért alszol ennyire nehezen. Amit házi tanácsként tudok ajánlani, igyekezz mindig ugyanabban az időben lefeküdni és előtte legalább fél, egy órát ne nézz tv-t, ne számítógépezz, a mobilt se nyomkodd, ezek egy kicsit pörgetik az agyat, a legjobb lenne az olvasás lefekvés előtt.
2015. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Youtube-on nagyon sok relaxációs zene van. Esőkopogás, tengerhullámzás, agyhullámok, stb. Érdemes kipróbálnod, mert akármelyiket is választod, kitisztítja az agyad és kellemes gondolatokat kelt benned. Ellazít.

Egy pohár forró tea, majd forró fürdő, befekszel az ágyba és elkezdesz ilyen zenét hallgatni és teljesen ellazulsz.

Sok sikert.

(ui.: szerintem sok a stressz rajtad)

2015. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!