Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Hogy tudnék 1 hónap...

SOS! Hogy tudnék 1 hónap alatt 10 kilót ledobni? Fontos! SOS!

Figyelt kérdés
Sziasztok,már rég óta próbálkozom a fogyással,de nem nagyon akar sikerülni. Kérlek segítsetek! Szinte bàrmire hajlandó vagyok,csak,hogy sikerüljön,nagyon fontos lenne.. és az is fontos,hogy 1hónapon belül sikerüljön! Normális válaszokat légyszi! Köszönöm előre is!!

2015. nov. 6. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyél keveset. Kenyeret ne. Fehérjét gyümölcsöt és zöldséget. Sose edd teli magad. Ha ez nem megy akkor benned van a hiba.
2015. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. nov. 7. 01:26
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

A szervezetnek van egy izomcsoportja, ami az egész szervezet zsírégető mechanizmusát működteti. Ez az alhasi izomzat. Ez tartja a belső szerveket és beleket, hogy ki ne follyon a hasüregből. Ennek a mozgáshoz semmi köze, hisz nincs kapcsolatban mozgó csontokkal. Ez az izomzat normális munka végzés közben teszi a dolgát. De specializálódott tornagyakorlatokkal ez nem működtethető.

Meg kell tanulni akarattal mozgatni.

Ha ezt megleled, és tudatosan is dolgoztatni tudod, akkor a szervezet zsírégető mechanizmusa beindul, és nem leszel többé tulsújos

2015. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt maximum auschwitzban lehet 10 kilót leadni. A fogyás titka az, hogy kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit elfogyasztasz.

De ez a célkitűzés irreális.

2015. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Egy hónap alatt 10 kg-t nagyon nehéz :). Szóval ne kilókat akarj leadni, csak vékonyodni. Nekem ami segített:


3x2 óra intenzív, kardio jellegű mozgás. Én konkrétan kick boxoltam, úgy, hogyaz edzésen voltak technikai, tehát pihenősebb részek, de a két órát viszonylag végig mozogtam. A lényeg, hogy a pulzusszámod viszonylag magas maradjon.


Emellett óvatosan ettem: pl.teljes kiörlésű kenyeret, ha megéheztem, akkor egy pohár tejet, stb. Egy idő után ez azért volt így, mert a szerezetem nem is kívánt további kaját :).


Nem tudom, lány vagy-e, vagy fiú, de nekem sokat segtett az is, hogy mélyebben dekoltált, az alakomhoz jobban illő ruhákat kezdtem hordani, tehát nem a szokásos leplet -ergó meglátszott az alakom, nem tűntem túlsúlyosnak. Abban a pillanatban, mikor nem azon paráztam, hogy a kövévrségem miatt nincs kapcsolatom:

- fogytam.

- szerelmes lettem, mint a ház.

- elkezdtek dicsérni.


Szóval, hajrá.


10 kg nem fog menni egy hónap alatt, de nem is kell, mert nem a kiló a lényeg, hanem hogy nézel ki. Ha feszes, szép tested van, senkit nem fog érdekelni, hogy 45 vagy 55 kg. vagy. Vagy ha igen, akkor az illető beteg.

2015. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszodat! Lany vagyok

Nagyon sokat segitettel,koszonom :)

2015. nov. 15. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!