Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ez jó étrend ha 2 hónap alatt...

Ez jó étrend ha 2 hónap alatt szeretnék ledobni 8 kilót?

Figyelt kérdés

reggeli: corn flakes/zabpehely 0% joghurtban

ebéd:valami hús barnarizzsel

uzsonna:barnakenyér zöldségekkel

amúgy a corn flakesben sok a kalória?



2013. ápr. 7. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

A zabpehely okés, de a cornflakes cukros, szóval ne egyél. A nulla százalékos joghurt helyett normálisat is ehetsz!

A rizs helyett (magas a kalóriatartalma) egyél inkább zöldséget.

Az uzsonnát halaszd vacsorára, és ne egyél kenyeret. Inkább húst zöldséggel.

2013. ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
De ne háromszor egyél egy nap, többször egyél keveset(akár 6-7 alkalommal is, oszd el a kaját).
2013. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem minden cornflakes cukros. Csak meg kell nézni mi van benne, de általában csak a bio részlegnél van nem cukrozott.
2013. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Szóval: a reggelid tömény szénhidrát, most ne menjünk bele a tejtermékek hasztalan létébe.

Ebédre hús oké, de a barna rizs is csak keményítő, tehát CH.

Uzsira meg szintén.


A kcal lényegtelen, a szénhidrátot érdemes mellőzni: én szalonnát, kolbászt, tojást, sonkát, mindenféle húst eszem, zöldséget, gyümölcsöt, magokat változatosan sütve, főzve, levesnek, mártásként, sütinek, sósnak és már 20 kiló lement, pedig nem kis adagokat eszem.

2013. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig a kalória a lényeg! Azzal lehet fogyni, ha kevesebb kalóriát eszel meg, mint amennyire szükséged lenne a súlytartáshoz.
2013. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne cornflakest egyél szerintem, hanem műzlit. Olyat amiben zabpehely, magok, aszalt gyümölcs van, de nincs benne hozzáadott cukor. Sokkal jobban telít mint a cornflakes és egészségesebb is.
2013. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És a szénhidrátot pedig nagyon nem ajánlott mellőzni, mégis mit bontson le a szervezet, hogy energiát termeljen? Az izmokat? Mert bizony a rangsorban a következő az.
2013. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csempéző vizipisztoy ***** válasza:

Rá kellett jönnöm, hogy minden embernél más oka van a súlyfölösleg felhalmozódásának. Ezért más-más módon kell tőle megszabadulni.

Nekem született rendellenességem van. Mindent elraktároz a szervezetem amit a napi minimumon túl fogyasztok. Ezért a szénhidrátot mellőztem gyakorlatilag teljesen a szervezetemből. És nem az izmok tüntek el, hanem a zsír.

Ha 8 kg-ot akarsz leadni, azt sportolással lehet a legegyszerűbben, és nem is jön vissza, ha ésszerűen, és rendszeresen táplálkozol utána is. Gyorséterem és cukros üdítő teljesen kizázra. Édesség heti 1 db.

2013. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A CH a hízás fő oka, mivel ha tele a glikogén raktár, megy zsírba. A zsírban nincs CH, nincs mit elraktározni. Ennyi, sajnálom.
2013. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!