Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 1 hónap alatt...

Hogyan tudnék 1 hónap alatt ledobni 3-4 kilót? Csak a hasamról kéne, amúgy nem vagyok kövér, csak amit megeszek, az mind odamegy, de már nagyon zavar

Figyelt kérdés
értelmes válaszokat légyszi, bunkók mellőzzék a kommentálást
2013. szept. 8. 20:40
 1/8 anonim válasza:
0%
Sokkal kevesebbet egyél mint eddig! Mondjuk Edd a negyedét annak mint eddig! Egy haverom két hetig nem evett amikor már rosszul lett de leadott 10 kg-ot! Mondjuk ő olyan mint egy fakir, kivancsi volt meddig bírja. Vizet azert igyál sokat!
2013. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz jó amit az első ir. Szálkásitó diéta kell és aerob edzés.
2013. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hiába akarsz csak a hasadról fogyni, sajnos ilyen nincs. Mindenhonnan fogy az ember és általában a legproblémásabb testrészről a legnehezebb. Fehér lisztből és cukorból próbálj meg minél kevesebbet enni, kenyeret, péksüteményt és tésztát egyáltalán ne egyél. Az édességet is hanyagold ( gondolom ezzel nem mondtam újat). A legfontosabb az, hogy rendszerezd be az étkezéseidet, egyél napi 5 x, kis adagokban ( mondjuk legyen fele annyi, mint amennyit egy étkezéskor elfogyasztasz) a tízórai és az uzsonna csak zöldség, vagy gyümölcs legyen, de nem árt, ha a vacsora is csak ebből áll. Az ételt 3x annyira rágd meg, mint egyébként szoktad.Ha van rá lehetőséged, reggelizz reggel 7 kor és vacsorázz este 6 kor. Igyál meg naponta 2-3 liter vizet. Reggel éhgyomorra igyál meg minden nap egy pohár ízesítetlen zöld teát, vagy citromleves vizet. Nagyon lényeges, hogy minden nap mozogj egy órát. Bármi lehet, amihez kedved van, az a lényeg hogy intenzív legyen, de ne annyira, hogy kifulladj tőle. Ha első időkben a mozgás után közvetlen baromi éhes lennél, próbáld meg kibírni, ez nagyon fontos. Ha ezeket betartod, szerintem egy hónap alatt simán lemegy ennyi, de lehet, hogy még 5 kg is, ráadásul nem fogod diétának érezni, mert nyugodtan eheted azokat a dolgokat, amiket szeretsz, a lisztet kivéve (amúgy ha megszokod, egy idő után már egyáltalán nem fogod kívánni). Mivel naponta 5x eszel és sokat iszol, nem leszel éhes sem, amúgy ehetsz ennél több alkalommal is, csak akkor még kisebb adagokban. Én is így csináltam és a fogyás mellett sokkal jobb volt a közérzetem és a fáradtságom is elmúlt.
2013. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%

Hagyd a fenébe a sok táplálkozási-szakértő kollégát itt gyakorikérdéseken. Amiről te beszélsz, az a "makacs zsír". Ez nem kövérség... ez a mai ember életmódjából adódik. A túl sok apró étkezés, a sok ülés és a tétlenség.

Én harcosok étrendjével 3 hét alatt ledobtam a makacs zsírt hasról :)

Meg tudod rendelni a könyvet bármelyik webáruházban és sok könyvesboltban is megtalálod, de ha nem akarsz költeni rá, akkor le is tudod tölteni szerintem.

2013. szept. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "makacs zsír"-os marhaságot hagyd már légyszi. Tökre tudomány,biológia és józan ész ellenes.
2013. szept. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
makacs zsír? Ezt a hatalmas nagy baromságot b+! :) Az ember esze megáll, hogy miket találnak ki egyesek. Szálkásító diéta és aerob edzés és lemegy a zsír mindenhonnan. Ennyi. Nem kell hülyeségeket kitalálni!
2013. szept. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat :)
2013. szept. 9. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Állat ez a "makacs zsír"! Összekevered a Jar reklámmal! :-)
2013. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!