Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy segítsek az öcsémnek?...

Hogy segítsek az öcsémnek? Rosszul van, feje fáj, csak nyögdécsel. Most jött haza, nem tudom, ivott-e.

Figyelt kérdés

16 év, 188cm, kb 75kg

Hasa nem fáj, láza nincs.

Zuhanyozni akar, de nemhogy felkelni, a szemét kinyitni se bírja. Most dőlt ki mikor megjött max fél órája.

Nem akar aludni hanem zuhanyozni.

Nem tud felállni segítséggel sem. Nem iszik vizet, nem mozdul.

Masszíroztam már a fejét, jól esett neki.

Mit csináljak?



2015. aug. 1. 02:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel annak a rendelőnek az ügyeletét, ahova be vagytok jelentve. Nem lehet, hogy egyszerűen sokat ivott? Nekem ez alapján eléggé úgy tűnik, hogy berúgott. Ha így van, itasd még akkor is, ha most nem akarja. Másnap majd megköszöni, hidd el.
2015. aug. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem itattam meg, de kora reggel hallottam hogy sok vizet ivott. Kibontottam meg odakészítettem neki. Tényleg berúgott, másnap nem emlékezett hogy kérdezgettem meg h fájt a feje...
2015. aug. 9. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, örülök akkor, hogy semmi komolyabb. Majd kitapasztalja, hogy mi a helyes mérték :D A titok az, hogy folyamatosan kell vizet inni, meg lefekvés előtt jó sokat.
2015. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 papagenou ***** válasza:
és nem érezted, hogy bűzlik a piától?
2015. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem bűzlött. De msr nem aktuális.

Egyáltalán nem volt piaszaga és nem mondta h ivott, mikor kérdeztem.. Láttam már részegnek, csak most nem látszott..

2015. aug. 28. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!