Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek erős testileg...

Hogyan legyek erős testileg és egyben lelkileg is?

Figyelt kérdés
Na szóval elég sokat csalódtam már emberekben és azt szeretném elérni, hogy semmi és senki se bántson meg.Szinte már arra vágyom, hogy ne érezzek semmit, tudom hogy ez lehetetlen.
2015. nov. 10. 17:45
 1/3 anonim válasza:
Tapasztalataim szerint, kezdj el összeállítani magadnak jól kinéző ruhakombókat, hogy jól nézz ki, gyúrj, h fizikailag jól nézz ki, és erős is leszel ettől fizikailag, de aki ezeket is übereli, az az aki tanul, aki szellemileg erős, ez nem indián törzsi duma. Ha szellemileg odateszed magad a tanulásra, tudásra teszel szert, ami többetér, mint pár plusz izomsejt. Mélyülj el a szakmádban, h te légy a legjobb, ennél semmi sem jobb, ezzel fogsz elérni mindent, még lélekben is.
2015. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért jól esik hogy még vannak rendes emberek.
2015. nov. 10. 18:37
 3/3 anonim válasza:
Mondok egy példát. Középsuliban nem érdekelt az informatika, sőt utáltam. Mostanra benőtt a fejem lágya rájöttem, h ezzel szeretnék foglalkozni, és az az érzés, h miután 5órát ott ülsz a gépnél, miközben írod a kódsorokat, tanulsz, értelmezed hogyan működik. Jó érzés, h érzed a tudást a fejedben, és vérszomjat kapsz tőle, h többet akarsz belőle. Ez minden másra igaz, amiben el tudsz mélyülni. Nincsmit;)
2015. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!