Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiából meg lehet gyógyuln...

Anorexiából meg lehet gyógyulni? Úgy értem 100%-an nem csak fizikálisan, hanem lelkileg is? Van olyan aki soha többé nem esik vissza és helyre áll lelkileg, erős lesz? Vagy ilyen nem létezik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 08:54
 1/4 anonim válasza:
81%

Persze, hogy meg lehet. Egy jó pszichiáter kell, aki segít, plusz támogató család, barátok.


Ez egy nagyon komoly betegség.

2010. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Hát én ilyenről sajnos még nem hallottam.:/
2010. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom.. de akit én ismertem és azt hitték róla,ohgy meggyógyult egyik napról a másikra öngyilkos lett.

Most egy ismerősöm unokahúga van hasonló cipőben őmiatta kérdeztem.

2010. aug. 4. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:

sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de így van:

az anorexiából sose lehet 100%osan meggyógyulni, maximum (a legjobb esetben) az ember csak tünetmentes, és nagy az esély, hogy újra beleesik az anorexiába.

De ha van segítség évekig lehet tünetmentesn élni.

Azt is szokták mondani, hogy csak akkor lehet meggyógyulni, ha gyereked lesz. Akkor már ő a fontos és nem a sulyod (az egyik ismeroseommel is ez a helyzet van 2 gyereke és azotaeleg jol van, nem gyogyult, az lehetetlen, de éli az eletet)

2010. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!