Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudom rossz kategoria. De...

Tudom rossz kategoria. De miert aludtam el nehezen mutetemkor?

Figyelt kérdés

Volt egy orrmutetem meg nyar elejen.

Felmonitoroztak meg minden es annyira izgultam altatas elott hogy a gep ami figyeli a szivem altatas alatt, elkezdett hirtelen iszonyatosam hangosan es gyorsan pittyegni, amitol megjobban megijedtem

Aztan megkaptam az altatot es 10-ig is elkellett szamolnom mire elaludtam..

Mikor ebredtem,altatoorvos meselte hogy nagyon nehezen sikerult elaltatniuk.

Ez mitol lehetett vajon?

Es a nehez altatas alatt csak az elaltatast erthette, vagy a "mely alvasba" hozast?

Tudom hulye kerdes is hajnali 2kor

de hirtelen eszembe jutott h vajon miert is lehetett :D :D


2015. nov. 11. 01:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülye kérdés, de miért nem az orvost kérdezted? Ha nekem mondta volna, azonnal rákérdeztem volna. Itt csak okoskodást fogsz kapni.


Nekem eddig két műtétem volt, mindkettőnél már a műtőbe tolás előtt kaptam valamit szurit, amitől világbéke hangulatba kerültem, és annyira vigyorogtam, hogy számolni sem tudtam.

2015. nov. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert az izgalom miatt nagyon megemelkedett az adrenalin szint a véredben, ami gátolja az elalvást.
2015. nov. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!