Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy annyira...

Volt már olyan hogy annyira tele voltatok tennivalókkal hogy érzetétek nem bírjátok már? Vagy sírtatok is?

Figyelt kérdés

Én mostanában állandóan ezen vagyok..ma is már elsírtam magam,mert közbejött valami és emiatt ugrott egy másik dolog..

Rosszul vagyok már attól is ha sietnem kell valahova,néha már azt hiszem kifutom a lelkem.


Van olyan hét mikor pihenek,de akkoraz a baj hogy akkor meg nem itthon vagyok,az utazás is fáraszt valamennyire és feltorlódik másik hétre a tennivaló.

Szeretnék rendet teremteni az életemben,szeretnék "nemet mondani" dolgokra,és eldönteni hogy mi fontos és mi nem.

De ez nem megy :(


Ki ment már ét ilyesmin?


2015. nov. 23. 13:46
 1/3 A kérdező kommentje:

Az meg a másik véglet,amikor megcsinálok valamit és rájövök hogy nem is akkor kell.

Vagy,rájövök hogy nem is akkor kell valahova mennem.


Ez csak sima feledékenység vagy kezdek meghülyülni?

2015. nov. 23. 13:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogyne.Én most nem dolgozom, csak házi munkám van, de így is sokszor gondot okoz, hogy osszam be az időm hogy minden el legyen intézve.Én még a fizetnivalókkal vagyok így, hogy már teli vagyok velük és azt sem tudom, mit hogyan.Bele lehet ebbe az egészbe hülyülni.De már kezdek totál közömbössé válni.
2015. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogyne. Kisírom magam, alszom egyet, megpróbálom rendszerezni a teendőket, naplót vezetek pl. az elvégzettekről, mert így utólag látom, hogy máskor mit hogy osztottam be és milyen ügyesen el tudtam végezni, és máris hepibb vagyok.

Már amikor. Engedd ki a feszültséget valahogy. Sportolj, szerelmeskedj, sírj, vagy akármi. :)

2015. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!