Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom van? Ez valami...

Mi bajom van? Ez valami betegség? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Néha ok nagyon durva dühkitöréseim vannak. Jelentéktelen dolgokon felhúzom magamat teljesen feleslegesen. És nagyon dühös leszek legszívesebben megfolytanék valakit. Ilyenkor legtöbször csendben maradok, de néha rájuk kiabálok hogy maradjanak csendbe (ha szüleimmel vagyok csupán attol hogy beszélnek hozzám vagy kérdeznek tőlem valamit) de ha barátaimmal vagyok ordibálok, rugdalózok, csapkodok és megverek valakit. Ilyenkor beveszek valami gyógyszert amitől megnyugszom, de motanában megvágom magamat hogy lehiggadjak. Egyre többször megyek bulizni, de ncsak az alkohol miatt, és szívok el naponta 3 cigit, de nagyon sokszor késztetést érzek hogy drogokhoz nyuljak. Otthon egyre zárkózottabb vagyok és mindig ideges leszek ha beszélnek hozzám vagy bejönnek a szobámba vagy kérnek tőlem valamit. A suliba meg néha tőrnek csak elő ezek
2015. dec. 5. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem keressetek fel egy pszichologust.
2015. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichiátert kellene felkeresni mielőbb.
2015. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!