Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet hormonális változás...

Ez lehet hormonális változás miatt, vagy egyszerűen mentális okai vannak? 18/L

Figyelt kérdés
Semmi extra,csak azon agyaltam mitől lehet az ,hogy nem is olyan régen pl ki nem állhattam az erős ételeket,most pedig nem győzöm enni őket,semmi sem elég erős. Mindig nagyon fázós voltam de tebyleg iszonyúan,most pedig en vagyok az egyetlen mindig akinek melege van. Lenge ruhában siman kimegyek a hidegre,meg se kottyan. Sokáig utáltam a sört,most imádom. Egyszerűen mentális oka van vagy lehet hormonális is? Elég csúnyán felborult a hormonhaztartasom,ezert is jutott eszembe.
2015. dec. 5. 21:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Igazából nincs jelentősége,puszta kíváncsiság.
2015. dec. 5. 21:36
 2/3 anonim válasza:
Ne aggódj mindenki váltakozik :) ninsc baj
2015. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehez megmondani, hogy mi hozhatta a valtozast, viszont teny az, hogy az ember izlese, viselkedese, jelleme tobbe kevesbe valtozik. Foleg ijen korban. Masresz a felsoroltak kozul egyik sem eletveszejes, csak mertekkel kell elni vele foleg a sorrel. :D Tovabbi szep estet!
2015. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!