Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Közvécén ti le szoktatok üli...

Közvécén ti le szoktatok üli nagydolog végzéséhez?

Figyelt kérdés
nem ettem semmi olyat, egyszer csak hirtelen kellett és egyre jobban. közvécébe betértem és elég rémisztően nézett ki. (népliget) Nem akartam ráülni terpesztettem felette, de a lábaim is remegtek mire végeztem. WcPapir nem volt amire ülhettem volna, néhány szál zsepim volt de az kellett a tisztalkodasra.22L
2015. dec. 8. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Le hát! Nem vagyok én puhakuki. Bírom, mindig mondják, hogy ne ülj le, mert beteg leszel, aztán így, meg úgy meghalsz. Jaaaaaaaaaj -_-"! Meg a nagy lófogat. Ennyit kibír mindenki szervezete. Jó, ha tiszta szar minden, akkor az más kérdés, de ha most a baktériumoktól félünk, akkor az marhaság.
2015. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leírtál mindent, hasonlóan gondolkodom. Ha szörnyű, akkor wcpapír kell, ha nincs, akkor tartja magát az ember, ennyi. Nekem gyorsan megy a dolog, nem vész, de azért örülök, hogy ezer éve nem volt ilyen gondom :) Évtizedekkel ezelőtt, a vonatok... Az durva volt nagyon, ott jóérzésű ember nem ült le...
2015. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. voltam. A baktériumoktól én se félek (habár van egy határ, amikor azért nem árt egy alap óvatosság), de akármilyen ótvaros hugyos borzalomra azért nem ülök le.


(S a régi vonatokon víz se volt anno... A padló piszkos és hamus... Komolyan, jobb egy bokor egy helyes erdőben.)

2015. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!