Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig lenne normális?

Mennyi ideig lenne normális?

Figyelt kérdés
Elég kínos a problémám. Az a gond, hogy megszoktam,hogy este megyek el nagyvécére, ami mostanában munkaidő változás miatt teljesen felborult. Este 6-kor eddig mindig itthon voltam és olyan 8ig el is mentem wcre, mostanában azonban van, h csak 10-re érek haza és addigra már nagyon nagyon kell. igazából akkor semmi baj nem lenne, ha jobban vissza tudnám tartani, nem tudom, ez normális-e, volt már néhányszor,h futottam a megállótól hazáig és alig értem el a vécéig. nem tudom mennyi ideig kéne tudni normális esetben visszatartani a nagydolgot de szerintem pár órának nem kéne problémásnak lennie

2015. nov. 25. 15:39
 1/5 anonim válasza:
A táplálkozási szokásaidon kéne változtatni kicsit, pl. ebédelj pár órával később, és reggelizz bőségesebben, hogy kibírd ebédig, így a kaksaméta is később fog megérni elvileg. Bár így sem garantált, hogy nem fog rajzolni a vége, mire hazaérsz..:/
2015. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden este???
2015. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na igen, nekem is az utóbbi a gondom... ilyen változtatásokat már én is próbáltam de sajna nem sok sikerrel. legkésőbb 7 körül jön az inger, de mondjuk a mai pl. kivétel, mert kb fél órája már érzem, h tudnék vécézni azért is írtam ide :D), és nem olyanok a körülmények a munkahelyen,h itt el lehetne intézni. este 10ig meg még van 6 óra és nem tudom,hogy fogom addig visszatartani
2015. nov. 25. 16:11
 4/5 A kérdező kommentje:
mi minden este?
2015. nov. 25. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Állj át reggeli székelésre. 1-2 hét és megszokja a szervezeted.
2015. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!