Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az egeszséges életmód...

Ha az egeszséges életmód megfiatalít, akkor Antal Vali miért néz ki úgy, mint más korabeli nők?

Figyelt kérdés

Nem gonoszkodni szeretnék, csak kérdem. Azt is olvastam, hogy ugyebár, ha egészséges életvitelt folytatunk, akkor akaratlanul is vékonyak leszünk. Akkor ő miért nem az? Nem azt mondom, hogy kövér, mert nem az. De nem is karcsú.

Értelmes válaszokat kérek.



#Antalvali
2015. dec. 12. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
miért, hány éves? olyan 65-nek saccolom így kép alapján, ahhoz képest jó formában van
2015. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Mi bajod vele? Nyugdíjas kora ellenére tök jól néz ki szerintem.
2015. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1966-ban született. Tehát 49 éves.
2015. dec. 12. 20:40
 4/9 acelsziv ***** válasza:
81%
ÚÚÚÚúúúúúúú! Epic :D
2015. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

A "megfiatalít" nem egyenlő a "megszépíttel".

Az egy dolog, hogy hogy néz. A külsejét nem maga választja az ember születéskor.

Egy másik dolog, hogy mentálisan, fizikálisan milyen állapotban van, hogy érzi magát.

2015. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"1966-ban született. Tehát 49 éves."

most leesett az állam, tényleg 60 felettinek néztem, anyám 56-ban született, bagózik és nem vigyáz magára, de fiatalabbnak néz ki....nem beszélve a 47 éves kollégámról, akiről azt hittem, hogy fiatalabb, mint én a 38 évemmel

2015. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Mert az egészséges életmód nem egyenlő azzal a sok parasztvakítással, amit ő hirdet. A hiper szuper természetes vagyok egyáltalán nem biztos, hogy egészséges.
2015. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez alkati dolog is.
2015. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én többek között ezért ábrándultam ki belőle. Az oldalára felrakott képein (amikről utólag derült ki, hogy kb. 10 évvel ezelőttiek), valóban egy helyes, magát jól karban tartó nő látható.

Valahol azt írta, hogy ő megtalálta az örök fiatalság titkát. :S

Ehhez képest nemrég láttam róla egy videófelvételt, a képeihez képest megdöbbentő a különbség. Egy, a koránál idősebbnek tűnő, megviselt arcú, pöszén beszélő nő, ráadásul elől hiányzik az egyik foga.

És egy ilyen papol az egészséges életmódról, léböjt és tisztítókúrákról....

Semmivel se különb külsőre az alkoholizáló, zabáló, dohányzó tehenektől.

Pedig 1966-ban született, csak 51 éves és legalább 10 évvel idősebbnek tűnik.

Egyik férfi ismerősöm, aki ugyanabban az évben született, mint a vali, de sose fogyasztott semmilyen biokaját, nem tartott semmiféle tisztítókúrát, vegyesen eszik mindent, hihetetlen, de ezerszer jobban néz ki mint a vali!!!! Semmi ránc az arcán, és a valihoz képest vagy 20 évvel tűnik fiatalabbnak!!!!

Annyi, hogy nem iszik, nem dohányzik, nem zabál, normálisan eszik, nem stresszel.


A valika ezzel szemben dohányzik, állítólag ezt több fórumon ő maga elismerte.

Ehhez képest mennyit pofázott az ilyen-olyan méreganyagokról, kb. már levegőt se szabadna vennük az általa elhangzottak alapján, de az hogy ő bagózik az nem gond. :D

Mellesleg elhiszitek, hogy csak mert hirdeti az egészséges életmódot és a tisztitókúrás sz*˙`rjait, ő e szerint él?

Rengeteg pénzt profitál az üzlete, de ő úgy él ahogy akar, ő maga se tartja be amit másoknak előír, csak rátukmálja másokra.


És ez nem rosszindulat vagy fröcsöség, utána lehet nézni, megdöbbentő dolgokat lehet találni.

2017. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!