Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 37 évesen miért járok ki évek...

37 évesen miért járok ki évek óta minden éjjel 2-3-szor pisilni éjjel is?

Figyelt kérdés
Dokik szerint a vese, meg a prosztata rendben van. Ráadásul ha megiszok 3 deci vizet, az 20 perc múlva ki is akar jönni. De nagyon. És nem csak inger, meg kis mennyiség van.

2015. dec. 13. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt az urológusod kivizsgálás alapján (szono) mondta, akkor meglehet, hiperaktív a húgyhólyagod.
2015. dec. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vércukrod is rendben?
2015. dec. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Urológus mondta.Cukor is rendben.
2015. dec. 14. 21:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Olvastam erről a hiperaktív hólyagról. Épp ezért írtam, hogy nem inger probléma van. Megiszok 3 deci vizet, és ugyanannyi ki is jön hamarosan. Szóval nem csak inger és pár csöpp van. Nincs semmi csöpögés sem. Egyszerűen ha tele a hólyag, menni kell. Csak nekem ahogy iszok, max 20-30perc múlva tele is van. Lehet nem 3, hanem 4 deci. De nem látok nagy különbséget.
2015. dec. 14. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!