Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szenvedélybetegekkel (alkoholi...

Szenvedélybetegekkel (alkoholisták, kábítószer függők) hogyan tudok foglalkozni még diákként? Milyen módszerek vannak a segítésre?

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Általános vagy középiskolás vagy?

A középiskoláknak kapcsolatban kell lenniük néhány intézménnyel, hogy oda mehessenek a tanulók letölteni a közösségi szolgálatukat. Kérdezd meg az osztályfőnököt, hogy tud-e egy ilyen intézményt ajánlani neked. Ha nem, akkor keress egy ilyen intézményt a lakóhelyed/iskolád közelében, menj el, beszéld meg velük, hogy mit segíthetnél. Utána még megbeszélheted az osztályfőnököddel, hogy te ezt választanád.

2015. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre keress rá: szenvedélybetegekkel foglalkozó intézmények + a település neve. Konkrétabbat nem tudok írni, mert nem tudom, hol laksz.
2015. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már írtam egy szervezetnek. Egyébként középiskolás vagyok, de nem a közösségi szolgálathoz kell, azt már megcsináltam.
2015. dec. 24. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!