Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magánorvosom írhat fel gyógysz...

Magánorvosom írhat fel gyógyszert ha előbb elfogy?

Figyelt kérdés
Piracetámot szedek magán neurológus írja fel. Amerikába ezt csak étrend kiegészítőként forgalmazzák. Ez egyfajta agyserkentő csodagyógyszer mellékhatások nélkül, teljesen veszélytelen, nincsenek érdemi mellékhatásai és azokat is ki lehet védeni, csak az a gond hogy egy fórumban írták hogy 1 hét-1 hónap kell neki hogy hasson és én többször is megdupláztam a dózist nem lett semmi bajom tőle egyszer 7000 mgot szedtem be belőle, 1 héttel a szedése után jelentkeztek a hatásai és teljesen eltüntette a krónikus fáradtságomat meg más jó hatása is van. Át kellett álljak 1200 mgra mert egyébként 2400mgot szedtem és szerintetek szedhetek megint 2400mgot ha 60 db van a gyógyszerből? Föl fogja írni az orvos ha idő előtt elfogy vagy várni kell vele és szedjem az 1200 mgos dózist ami nem annyira hatásos?

2015. dec. 25. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden héten egy hasonló levél. Már akkor is megírta valaki, hogy keress egy orvost, aki pénzért felírja neked. Akkor azt írtad, hogy meg is találtad. Akkor most mi a gondod?
2015. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fel is írta csak kifutok a készletből ha rendesen szedem és nem tudom hogy ők csak akkor írhatják fel ha hivatalosan elfogy vagy akkor is ha sokat szedtem be egy kétszer és emiatt elfogy?
2015. dec. 25. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!