Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, akik pajzsmirigy...

Lányok, akik pajzsmirigy alulműködésre szedtek gyógyszert, melyik fajtától indult be a fogyás?

Figyelt kérdés

Sajnos feljött 25kg változatlan életmód mellett, ami, mint kiderült, PM alulműködés miatt volt. Fél éve szedem az 50es letroxot, de fogyás nuku, még híztam is...

fiatal, 25 éves nő vagyok, gyerekvállalás előtt, nagyon jó lenne, ha nem 90kg-san állnék neki a babaprojektnek.. :(


Most kértem L-Thyroxint, hátha ettől jobb lesz, itt is olvastam, hogy egyik fajtától hízott a beteg, másiktól meg beindult a fogyás. Nagyon keveset eszem, főképp csirkemellet/combot salátával, mozgok is, de semmi. És akkor se zabáltam, mikor feljött ez a sok kg :(


Szóval érdekelne, hogy veletek volt-e ilyen, milyen hamar indult be a fogyás, mennyi ment le, mindenre kíváncsi vagyok, ami erre vonatkozik


2015. dec. 25. 14:44
 1/1 anonim válasza:
Én 25-ös letroxot szedek fél éve, nekem (valószínűleg) segített a fogyásban, bár rajtam 2-3 kg felesleg volt. Elvileg ha jól be van állítva a gyógyszer és rendszeresen mozogsz/figyelsz az étkezésre beindul a fogyás. Kontrollvizsgálaton mikor voltál? Figyelj nagyon a gyógyszer bevételére, én mindig 1 órával étkezés, reggeli kávé előtt veszem be. Este 6 után nem eszek, szoktam futni 1 héten kb. háromszor fél órát + torna. Sok folyadék (víz+ zöld tea). Napi ötször eszek pici adagokat, nem cukrozok semmit, néha persze becsúszik 1-2 csoki, pizza.:D Én ezt csináltam az elmúlt fél évben, jelenleg 45-46 kg vagyok (alacsony is!!). Remélem tudtam segíteni valamennyire:)
2016. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!