Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek is hanyasos...

Szerintetek is hanyasos virus? Vagy terhesseg.

Figyelt kérdés
Nem szakadt ki a gumi csak oktoberbe azota tesztet is csinaltam es negativ lett, meg is jott mindig vagy 5napja mult el az utolso nem kesett semelyik. 2napja elkezdtem hanyni nem volt etvagyam alig birtam enni, allni, setalni... Lazas is voltam meg sapadt. Egy napig tenyleg csak fekudtem es a gyogyszert is kihanytam. Egyszer ment a hasam is... Majd jobban lettem es tegnap ejfel korul hanytam megint 2x es nem nem pialtam. Szerintetek is virus? Mert mar 3an megilyesztettek h nem az...szerintem nincs igazuk.
2016. jan. 1. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha negatív lett a teszt és rendesen több menstruációd is megjött már azóta, akkor nem lehetsz terhes, nyugi! :)

Most amúgy is hányós-hasmenős vírus van.

2016. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!