Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek, úgy érzem...

Nagyon félek, úgy érzem valami komoly betegségem van. (? )

Figyelt kérdés

Egy gömb alakú csomó van a tarkómon, kemény, nem tudom mozgatni, állandóan fáradt vagyok, nyomást, fájdalmat érzek néha a homlokom szemgödröm környékén, a tüdőm néha szúr, hirtelen kipattogzott az arcom, egyik napról a másikra és hónapok óta ilyen, mikor régen egy bőrhibám sem volt, a jobb térdem fáj, van rajta egy piros folt. Nem merek elmenni dokihoz, mert lehet hogy kiderülne hogy valami komoly betegség pl rák, biztos ideg összeroppanást kapnék.

19l



2016. jan. 6. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz! Lehet csak pánikbetegség, nem kell túlreagálni!
2016. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Holnap megpróbálom rászánni magam, de nagyon félek. Fáj a fejem is. Szédülök.
2016. jan. 6. 19:51
 3/4 anonim válasza:
Szia! Kezdeném azzal, hogy ami a tarkódon van az szinte biztos nyirokcsomó, ami akár be is tokosodhat, nekem cagy 8 darab tuti van, orvosom csak annyit mondott tud ő is magán mutatni nagyobbat..ennyit erről. A többi caloszinuleg a stressz miatt lehetseges, vagy akar hormonalis dolog is allhat emögött. Ne aggódj, ha elmész orvoshoz, mindenbizonnyal vérvételre küld, vagy megnyugtat mert tudja, hogy nincs komoly probléma, mindehol csak az ijesztgetés megy amugy is.. :)
2016. jan. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok embernek van csomó a tarkóján, általában semmi komoly, nyugodtan menj el orvoshoz, mutasd meg és ha kiderül, hogy ártalmatlan, akkor megnyugszol és a többi tüneted is elmúlik.
2016. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!