Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Önbizalom hiány? Általános...

Önbizalom hiány? Általános kamasz-panasz? Stressz?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon sokat foglalkoztat a külsőm..másokhoz viszonyítgatom , egyfolytában nézegetem magam...ha belegondolok miközben eszek hogy ettől még dagatabb leszek már nem kívánom..elkezdtem itthon kicsit edzeni, kevesebbet enni stb..de nem érzem magam jobban. Tegnap konkrétan sírógörs kapott el, olyan is volt hoy a tükör előtt meztelenül elsírtam magam. Az iskolában sokat nevetek, nem szeretem elmondani ezeket a dolgpkat senkinek, csak itthon "bontakozom ki". Anyának néha feltűnik..mi ez? Mit lehetene ellene tenni? Volt már valakai hasonlóképp? (Nem önsajnáltatás ként, csak teljesen tanácstalan vagyok..kérlek titeket hogy komoly válaszokat adjatok. :) köszönöm a segítséget..14/l)

2016. jan. 7. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
önbizalomhiány eléggé, ha egy kicsit jobban megnézel másokat akkor nem csak azt fogod látni h mennyivel jobbak nálad bizonyos dolgokban, hanem azt is vannak dolgok amiben te vagy jobb, probálj meg ebböl eröt meriteni!
2016. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!