Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ugye ez nem rák? Nem kell...

Ugye ez nem rák? Nem kell megijednem?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok. Ma maszturbáltam. A végén kijött jókora anyag. Észre vettem, hogy valami pirosas, lilás, rózsaszínes foltok, anyagok is kijöttek. Megnéztem. Nem vér az tuti!!! Nem folyik. Inkább olyan,mintha valami szösz lenne..DE AKKOR,HOGY JÖTT KI???? Össze lehet dörzsölni, nem válik szét. Olyan, mintha valami ruha anyag lenne, de akkor, hogy került oda be? Ugye nem abból a piros csíkból a makkon vált le valami?! UGYE NEM RÁK? NAGYON PARÁZOK! KÉREK VALAKI SEGÍTSEN!

2013. okt. 18. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
tuti nem rák hogy mi lehet azt nem tudom, ha nem mulik el és mindig van érdemes lenne egy orvost megkérdezni róla. A ráknak nincsenek ilyen tünetei.
2013. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!