Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Heti 1x fürödni nem igénytelen...

Heti 1x fürödni nem igénytelenség?

Figyelt kérdés

Eddig heti 1x fürödtem de változtatni akartam és megfürödtem tegnap is meg ma is. De apám megszólt érte!

Fennhangon, gúnyosan jegyezte meg hogy ezt én ügye nem gondoltam komolyan. Nem tudom, hogy ő mikor szokott fürdeni, mert nem igazán szoktam látni. Havonta 1-2x.

Szerintetek baj, h napi szinten fürödni akarok?


2016. jan. 13. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne fürggyé le!
2016. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem ez at alap. Akkor furodj mikor apad nem hallja meg latja. Ha a keves penz miatt durdesz heti egyszer akkor próbálj meg a leheto leggyorsabban szappannak megfurodni. De ha nem is minden nap furdesz meg mosakodj meg.
2016. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. Erről nekem startból egy beszélgetés jutott az eszembe, mikor épp a személyes higiénia került szóba. Az illető épp azt ecsetelte, hogy ő minden nap fürdik. Én abban az időben (ez kb 5 éve lehetett) heti egyszer/kétszer tusoltam/fürödtem le.

Ő is meglepődött az én szokásomon, én is az övén.


Bár nem tusoltam le nap mint nap, mégse voltam büdös. Senki nem került kilóméterekről a szagom miatt, sőt, még ugyan sokan dicsérték a jó illatom (de ez valószinű a parfüm miatt).

Érdekes, mert ráadásul még nyár is volt, én meg kissé izzadós vagyok lány létemre.


Engem őszintén nem érdekel ki hányszor fürdik egy héten, számomra az a lényeg hogy tiszta légy és a megjelenésed legyen kellemes.


De sajnos rá vagyok újabban kényszerülve a napi tusolásra én is, mivel sportolok.

2016. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a napi higiéniai alap és intim mosakodás azért megvolt! (mielőtt kötekedne bárki is a válaszomba) :)
2016. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!