Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandula műtét után dohányzás?

Mandula műtét után dohányzás?

Figyelt kérdés

1 hete vettek ki a garatmandulaimat, nincsenek nagy fajdalmaim, tegnap voltam kontrollon ott azt mondtak gyogyulgat minden rendben van, utana mar ragyujtottam (tegnap 3, ma 4 szal). Nos a kerdesem az lenne, hogy lehet tole valami bajom? Mert ijesztgettek itt mindenfelevel, viszont volt egy olyan variacio is, hogy azert nem ajanlott dohanyozni mert felszakithatja a sebet. Valamint ho vegen lenne egy buli amin en is szeretnek 100%-ig reszt venni, alkoholt lehet mar fogyasztani?

Valaki valami tenyleg hasznos informaciot adhatna, ne dohanyozz es tarsai nem erdekelnek koszi :)



2016. jan. 14. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tesz jót a dohányzás a sebnek, szóval mellőzd. Legalábbis addig, amíg be nem gyógyult.
2016. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én mandulaműtét után 8nappal gyújtottam rá...de hogy minek azt nem tudom...simán le lehetett volna szokni róla. Amúgy nekem semmi bajom nem lett utána.
2016. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!