Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandósult, vagy gyakran...

Állandósult, vagy gyakran visszatérő orrdugulástól hogyan szabadulhatnék meg?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ird le pontosan hogy ez hogyan néz ki nálad. Milyen gyakran dugul be, volt e előzmény, használsz e ra valamit, ha igen mit és mennyit, vagy e valamire allergiás. Lehet tudok segíteni.
2010. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi az üzenetet! Kb. féléve kezdődött, hogy nátha szerűen eldugult az orrom, minden mellék tünet nélkül. Egyébként az utóbbi időbe, mióta ősszel mindég megkapom a szükséges védő oltást, nem szoktam náthás lenni, de az orrom napról napra eldugul és mivel örökké úton vagyok,(kamionos) magam próbálom orvosolni a dolgot aképpen hogy veszek Rhino plusz orrsprayt és naponta egyszer kétszer ezt használom. Orvoshoz még nem fordultam. (nincs is rá időm), de azt veszem észre, hogy talám az autóba használt illatosító okozza, (Ami azért kell!)
2010. márc. 28. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy allergiás vagy valamire. Azért annyira nem jó ám, ha nagyon sokáig használjuk az orrspray-ket. Csináltass allergiatesztet, és menj el gégészhez! :) Mielőbbi gyógyulást kívánok neked!
2010. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Allergia lehet, vagy az orrcseppek/orrsprayk ún. visszacsapó hatása, ami annyit tesz, hogy hozzászoktál és minél többet fújsz, annál gyakrabban és jobban el fog dugulni. Menj el orvoshoz, mert én évekig ezzel szívtam. Ha allergia, akkor ír rá spec orrsprayt, ha nem allergia, akkor pedig egy 3gyógyszerből (2tabletta+1orrspray)álló kúrával helyre lehet hozni. Nincs nagy por a kamionban? Az illetosító cseréje azért egy próbát megérne.
2010. márc. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem először próbálj ki valamilyen tengervizes orrspray-t (pl. Freenosal), ha az nem válik be, akkor menj el egy allergia-tesztre
2010. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi az ajálatot, de a ryhno plusz spraytól is jól kapok levegőt de 4-5 óra múlva ismét eldugul. Jó lenne valami hosszabb megoldás.
2010. okt. 8. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!