Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Rosszul vagyok...

Mit csináljak? Rosszul vagyok meg fogok halni!

Figyelt kérdés
Nemrég a városba voltam nem volt nálam cigi oda mentem kérni egy 17-20 éves sráchoz hogy nem-e tudna adni egy cigit. Egy volt nála oda adta elvettem tőle és elkezdtem szívni majd haza felé indulni amikor csak azt vettem észre hogy szédülök és rosszul vagyok és azon parázom hogy meg fogok halni remegek most is és szédülök ez kb 30 perce volt lehetséges hogy volt valami abban a cigiben vagy mi bajom történt?
2016. jan. 22. 09:17
 1/5 anonim válasza:
Miért nem mész el orvoshoz?
2016. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt az ideje leszokni a cigiről....
2016. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a reggeli első 2-3 szál cigid volt, és neked mondjuk túl erős, mert amúgy gyengébbet szívsz? Az szokott ilyen tüneteket produkálni.
2016. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem volt benne semmi, csak megszédültél tőle, talán nem ettél, vagy túl erős volt.

Máskor meg ne kéregess másoktól, mint valami hajléktalan :D

2016. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na? Meghaltál?
2022. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!